Škola nabízí silné partnerství všem rodičům (věřícím i nevěřícím), kteří svým dětem chtějí poskytnout moderní vzdělání postavené na křesťanských hodnotách (více viz Profil školy) a ve výchově o tyto hodnoty sami usilují.

POZOR - zápis do ZŠ na rok 2020/2021 probíhá s ohledem na mimořádné opatření Vlády ČR pouze distanční formou

Pro příjem žádostí o přijetí je stanoveno období: 1. 4. 2020 - 15. 4. 2020

Žádost o přijetí spolu s ostatními dokumenty je možné doručit následujícími způsoby:

1. do datové schránky školy: a2e4vta
2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
3. poštou: Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Růžodolská 118/26, Liberec XI, 460 01
4. osobní podání (po předchozí tel. domluvě): v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné postupovat tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy.

Pokud bude podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

Po obdržení dokumentů Vás budeme kontaktovat a poskytneme Vám veškeré další informace.

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně zápisu již nyní, rádi Vám jej zodpovíme:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 485 103 130 (v době uzavření škol vzhledem k nařízení Vlády ČR: 774 843 183).

V případě, že budete žádat o odklad, je nutné žádost opatřit příslušnými přílohami: doporučující posouzení 1. příslušného školského poradenského zařízení a 2. odborného lékaře nebo klinického psychologa. Přílohy je možné doložit později.

Informace o školném a stravném:

Školné a stravné 2020/2021

V přípravě na vstup do školy Vám může pomoci tato příručka

O škole

Prohlédněte si naše akce a školu

Go to top